Opinie

Opinie klientów

„Współpraca z Łukaszem okazała się bardzo owocna. Zarówno my jak i nasze rodziny jesteśmy zachwyceni efektem końcowym.

Realizacja zlecenia bardzo szybka i profesjonalna.

Zdjęcia z duszą i od serca.

Pozdrawiamy Magda i Marcin”


„Łukasz robił zdjęcia na stronę internetową naszej firmy. Zdjęcia w pełni profesjonalne. Łukasz jest rzeczonym i rzetelnym fotografem, słuchającym potrzeb klienta. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Zlecenie wykonane szybko i sprawnie. Cenimy sobie również łatwość kontaktu i bycie z klientem.

Jeśli kiedykolwiek w przyszłości będziemy potrzbowali kolejnej sesjibez wahania zadzwonimy do Łukasza.”


„Łukaszu,

Dziękujemy Ci serdecznie za uwiecznienie naszych najpiękniejszych chwil jakie było nam dane przeżywać w tym jakże ważnym dla nas wydarzeniu. Ujęcia zachwycają nie tylko nas samych ale również wszystkich, którzy mogli się z nimi zapoznać. Cały reportaż doskonale oddaje to co tego dnia przeżywaliśmy. Dzięki Twojej pracy i zaangażowaniu możemy co chwilę powracać do tych magicznych chwil i na nowo przeżywać te same emocje.

Bardzo Ci dziękujemy za ciężką pracę, trud, dużą cierpliwość, oraz indywidualne podejście jakim wykazałeś się podczas fotografowania naszego Wielkiego dnia oraz za wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Agnieszka i Marcin”


„Dziękujemy za cudowną sesję ślubną. Zdjęcia rewelacyjne, super podejście i miła współpraca! Polecam w 100%.”


„Łukasz to profesjonalista w każdym calu. Zdjęcia zrobiły na nas ogromne wrażenie. Z przyjemnością siadamy przed nimi każdego wieczoru. Zatrzymane w nich chwilę oddają to co najważniejsze…naszą radość. Dla nas to wyjątkowa pamiątka na całe życie. W naszej opinii Łukasz to wielki optymista, współpraca z nim układała się znakomicie. Sesja plenerowa to pełen luz. Z naszej strony WIELKIE podziękowania Łukaszu! Będziemy Ciebie wspominać z każdą stroną przewracaną w naszym albumie. Polecamy naprawdę gorąco.

Joanna i Maciej”


„Wielkie podziękowania za tak wspaniałą pamiątkę! Dla Łukasza za piękne zdjęcia. Marlenie dziękujemy za inspiracje plenerowe. W niesamowity sposób uchwyciliście chwile w naszym dniu. Praca z Wami przebiegała w bardzo pozytywnej, wesołej atmosferze”