O mnie

Łukasz Lisowski – Fotograf Ślubny

Jestem szczęśliwcem, tak może te stwierdzenie jest egoistyczne, ale taka jest prawda, ponieważ praktycznie każdy człowiek marzy o tym aby robić w życiu to co się lubi i sprawia mu niesamowitą przyjemność. Jestem jedną z tych osób którym to się udało i dzięki temu cały czas mogę „rozwijać skrzydła”. Robię to co kocham. Fotografia spowodowała, że zacząłem inaczej spoglądać na świat, zaczyna się inaczej spoglądać na mglę, zachody słońca, ludzi, zwierzęta itp. Po pewnym doświadczeniu zacząłem zajmować się wszelkimi reportażami, reportażem jest też Fotografia Ślubna, to właśnie ją uwielbiam za to, że pozwala mi na zdjęciach uchwycić to co jest najważniejsze czyli emocje, ulotne chwile, i sytuacje które nie są codzienne. Piękne jest to w reportażu ślubnym, że każdy ślub podczas którego, dwóch zakochanych ludzi przyrzekają sobie miłość, jest inny a ja mam te szczęście, że mogę to zapisać.

Reportaż ślubny – Staram się nie ingerować w przebieg ślubu, nie jestem reżyserem tylko fotografem a to Wy jesteście głównymi reżyserami tego dnia. Dlatego wykonuje zdjęcia z zaskoczenia nie rzucając się w oczy, w ten sposób zdjęcia są spontaniczne, a daje nam to efekt czystych emocji na zdjęciach.

Wychodzę z założenia, że każdy reportaż ślubny jest inny i staram się do niego podchodzić indywidualnie.

W ciągu kilku lat do mojego portfolio mogę zaliczyć kilkadziesiąt zadowolonych par, a w 2015 r. zostałem wyróżniony i mogłem wziąć udział jako jeden z czterech fotografów podczas Akcji Charytatywnej – Panny Młode pomagają dzieciom (edycja Poznań), gdzie miałem okazję fotografować blisko 100 panien młodych w niecodziennych miejscach. Moje pracę z tej akcji można obejrzeć w dziale Portfolio.