Łukasz Lisowski – fotograf ślubny

Witam wszystkie przyszły pary młode.

Dzień ślubu to chyba jeden z tych najważniejszych dni w całym Waszym życiu, dlatego warto uwiecznić to co jest najpiękniejsze.

Jedną z najlepszych pamiątek, które pozostaje na wiele lat jest fotografia ślubna, którą pragnę Państwu zaproponować.
Cel jaki mi przyświeca to w głównej mierze uwiecznienie/wykonanie reportażu, który będzie Wam przez wiele lat pokazywał najpiękniejsze chwilę z dnia ślubu, na zdjęciach będziecie mogli Państwo zobaczyć wszystkie niesamowite emocję, które towarzyszyły Wam jak i wszystkim gościom.

Jak sami widzicie zlecacie bardzo ważne zadanie i warto wybrać kogoś z doświadczeniem, kto wie co robi, jest to właśnie dobry fotograf.

Jak długo zajmuję się fotografią ślubną?

Fotografią Ślubną zajmuje się od 5 lat, podczas tego okresu zdobyłem niezbędne doświadczenie, które pozwala mi uwiecznić najważniejsze chwilę podczas ceremonii ślubnej, jak i wesela czy pleneru. W 2015 roku zostałem poniekąd wyróżniony, mogłem wziąć udział jako jeden z czterech fotografów podczas charytatywnej akcji „Panny Młode Pomagają Dzieciom”. Z jednej strony super świadomość, że to co potrafię najlepiej pomaga również dzieciom w potrzebie, a z drugiej strony niesamowita zabawa ale i zdobycie doświadczenia podczas fotografowania blisko 100 Panien Młodych. Zdjęcia ślubne z tej akcji możecie obejrzeć w moim portfolio.
Plener ślubny wykonujemy zazwyczaj w miejscach Wam bliskich, lecz jeżeli chcecie abym coś Wam podpowiedział zawszę służę pomocą, przez te lata zdobyłem również wiedzę na temat ciekawych miejsc.

Podczas uroczystości i wesela staram się nie być nachalny, nie rzucać się w oczy, fotograf to osoba, tak jak pisałem wyżej, która ma uwiecznić emocję, a te są tylko widoczne podczas zdjęć z zaskoczenia a nie podczas pozowania.

Fotografia Ślubna jest to ta dziedzina fotografii, którą najbardziej polubiłem a można powiedzieć pokochałem. Dlaczego? A właśnie dlatego, że uwielbiam moment kiedy oddaje Wam zdjęcia z reportażu, oglądacie przy mnie album i bardzo często w Waszych oczach widzę błysk, a również często łzy szczęścia i radości, dlatego w tym momencie czuje się spełniony jako fotograf, wiem, że robię coś więcej niż zwykłe zdjęcia.

Zdjęcia ślubne Poznań i nie tylko

W głównej mierze działam na terenie miasta Poznań lecz przyjmuje zlecenia na wykonanie reportażu z dalszych miejsc w Polsce. Podobnie jest również z sesją plenerową czy też narzeczeńską, nie istnieją dla mnie limity kilometrów.

Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane reportażem ślubnym do kontaktu.

Moje pracę możecie Państwo obejrzeć w dziale Portfolio lub po prostu obejrzeć film na YouTube, na filmie są umieszczone moje pracę podzielone chronologicznie zaczynając od Sesji narzeczeńskich, przygotowań, poprzez ceremonię i wesele a kończąc na plenerze.