FotoAlbum – Czy Album wyklejany

Często przyszłe pary młode pytają mnie – Fotografa Ślubnego co wybrać, tradycyjny album ślubny czy nowoczesny Foto Album.

W ofercie posiadam do wyboru oby dwa warianty, jaka jest różnica między nimi?

  • Album tradycyjny – jest to album ślubny w skórzanej oprawie, gdzie wklejamy odbitki. W moim przypadku wykonuje album w formacie 29×32 cm – 100 stron, gdzie zazwyczaj znajduje się około 200-230 zdjęć. Zdjęcia umieszczane w albumie tradycyjnym zazwyczaj są w formacie: 10×15, 13×18 oraz A4
  • Foto Album – jest to nowoczesna forma albumu, również w oprawie skórzanej (mamy do wyboru 20 wzorów oraz kolorystyki oprawy), gdzie zdjęcia są nadrukowane na grube (2-3mm) karty, album taki zapewnia nam, że jest on trwały i na pewno będziecie mogli pokazywać pamiątkę Waszego ślubu wnukom.
  • Foto Album pozwala nam wykonać niesamowite kolaże i nie jesteśmy blokowani formatami zdjęć. Taka forma albumu również nie ogranicza nas do ilości rozkładówek poczynając od dziesięciu.

Poniżej pragnę Państwu pokazać jak wygląda przykładowa rozkładówka FotoAlbumu.

Zapraszam do kontaktu: KLIK


Fotograf Ślubny, Fotograf Ślubny Poznań, Wronki, Szamotuły, Oborniki, Rogoźno, Wągrowiec, Piła, Chodzież, Jarocin, Kościan, Leszno, Fotograf Ślubny Wielkopolska, Zdjęcia Ślubne, Plener Ślubny, Wesele, Fotograf na ślub, Fotograf na wesele, Para młoda,